• Advanced SystemCare Ultimate serial - 1 yıl, 3 pc

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir, kendi sitesinden buraya tıklayarak güvenle satın alabilirsiniz.

Ürün: Advanced Systemcare Ultimate lisansı (1 yıl, 3 pc)

Süre: 1 yıl

Bilgisayar sayısı: 3 PC

Teslimat bilgileri: Ödemenizden sonra Advanced Systemcare Ultimate lisansınızı hesabınızın altındaki "Lisanslarım" sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir kargolama işlemi söz konusu değildir.

Teslimat süresi: Kredi kartıyla yapılan işlemler 7/24 otomatik olarak gerçekleşmekte ve lisansınız kısa bir süre içerisinde size ulaşmaktadır.  Havale / EFT işlemlerinde ise; Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri hariç 09:30 - 18:30 saatleri süresince ödemeniz bize ulaştıktan sonra ortalama 15 dak. içerisinde lisansınızı görüntüleyebilmektesiniz.

Advanced SystemCare Ultimate;

 • PC’niz için ultimate güvenlik ve ultimate performans sağlar
 • Virüs, spyware, phishing, botnet ve benzeri tüm zararlı etkenlere karşı koruma sağlar

Bilgisayarınıza bir kere virüs bulaştığı takdirde bilgisayar kaynakları gereğinden fazla şekilde tüketilmeye başlar, kişisel bilgilerinizin güvenliği tehlikeye girer, hatta bu durum bilgisayarınızın kullanılmaz hale gelmesine bile yol açabilir.  Advanced SystemCare Ultimate yüksek antivirüs özellikleri sayesinde olabilecek tüm zararlı bileşenlere karşı bilgisayarınızı korur,  tehditleri tespit eder ve bilgisayarınızı her zaman temiz durumda tutar.

Eş zamanlı tespit özelliği sayesinde zararlı içerikler daha bilgisayarınıza bulaşmadan tehditleri algılar ve bu zararlı içeriklerin bilgisayarınıza yüklenmesini engellemiş olur.

Banka hesabı, email veya diğer sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini çalabilecek bir çok tuzak web siteleri bulunmaktadır.   Advanced SystemCare Ultimate bu tür web sitelerini önceden tespit eder ve sizi uyarır.  Tarama geçmişinizde size ait olabilecek kişisel bilgileri temizler ve böylece kişisel güvenliğinizi de sağlamış olur.

Advanced SystemCare Ultimate registry kayıtlarını düzenler, kullanılmayan program ve onlara ait dosyaları sistemden kaldırır böylece bilgisayar kilitlenmelerinin ve sistem yavaşlamalarının önüne geçer, %300’lere varan hızlandırmalar sağlayıp, bilgisayarınızı ilk aldığınız günkü hızına getirir.

Yazılım gereksinimleri;

 • Windows XP
 • Windows Vista
 • Windows 7/8/8.1/10

Advanced SystemCare Ultimate serial - 1 yıl, 3 pc

IObit
 • Marka: IObit
 • Ürün Kodu: Advanced SystemCare Ultimate 1 yıl-3pc
 • Stok Durumu: 1-3 iş günü içerisinde tedarik
TRY
 • 96700

  967,00TL

 • KDV Hariç: 805,83TL

Benzer Ürünler

Advanced SystemCare PRO serial - 1 yıl, 3 pc

Advanced SystemCare PRO serial - 1 yıl, 3 pc

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir, kendi sitesinden buraya tıklayarak güvenle satın alabil..

644,56TL KDV Hariç: 537,13TL

Etiketler: Advanced SystemCare Ultimate serial - 1 yıl, 3 pc